Пошук
загрузка...
Книги
Счетчик

Організація інфраструктури аграрного ринку

Організація інфраструктури аграрного ринку у сферах реалізації продукції, матеріально-технічного забезпечення та обслуговування сільськогосподарських товаровиробників.

Формування мережі інфраструктури аграрного ринку: торгових домів із закупівлі сільськогосподарської продукції, переробних, заготівельно-збутових кооперативів, заготівельних пунктів, постачальних, сервісних кооперативів, оптово-роздрібних магазинів фірмової торгівлі підприємств, що виробляють матеріально-технічні ресурси.

Організація і функціонування товарної біржі. Види біржових угод і операцій. Біржове котирування цін. Порядок підготовки і проведення біржових торгів.

Організація аукціонів сільськогосподарської продукції та ярмарків.

Особливості організації акціонерних товариств у сферах заготівлі, переробки та реалізації продукції, виробництва і реалізації будівельних матеріалів та інших виробів; маркетингової, торгово-посередницької діяльності, оптової і роздрібної торгівлі та іншої діяльності.

Організація і використання оптових ринків, підприємств фірмової торгівлі, торговельних центрів (комплексів).

Роль технічних центрів машинно-технологічних станцій у
матеріально-технічному                    постачанні    й       обслуговуванні

сільськогосподарських підприємств. Економічні аспекти лізингу сільськогосподарської техніки. Організація договірних відносин із сервісного, агротехнологічного обслуговування, системи водо-, газо-, електропостачання тощо.

Організація та функціонування соціальної сфери на селі. Забезпечення соціальних гарантій працівникам приватних формувань.

Практичне заняття

Ознайомлення з установчими документами підприємств інфраструктури аграрного ринку. Розрахунок лізингових платежів. Ефективність біржових угод.

загрузка...